Data Center

Ana Sayfa / Çözümler / Data Center / Verimlilik Çözümleri

Verimlilik

Data center’larda veri iletişimini sağlayan herbir aktif cihazın yüksek performansta, kesintisiz çalışması çok önemlidir. Bunun yanında, gereksiz enerji ve maliyet kaybının da mümkün olduğunca önlenerek verimliliğin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapılmalıdır.

Fotech, data center projelerinde ihtiyaçları iyi analiz ederek doğru ve en verimli çözümün bulunması için uzman mühendis kadrosuyla çalışmaktadır. Farklılaşmış sonuçlar elde etmekte ve data center’ların operasyon maliyetlerini mümkün olan en düşük seviyede tutarak müşteriye verimli çalışan data center’lar kurmaktadır.

Bu alanda Fotech’in sağladığı hizmetler:

– Data Center Yönetim ve İzleme (DCIM)

– Network ve Storage Çözümleri

– Kabinet ve Koridor Kapama Sistemleri: Akıllı PDU, Ortam Denetleme (Isı, Nem, Su Baskını, vb)

– LED Aydınlatma Sistemleri

Ataşehir ofisimizdeki teknik problemler nedeniyle sabit telefon hatlarımız geçici bir süreyle kullanılamamaktadır. Lütfen bize info@fotech.com.tr mail adresimizden ulaşınız. Anlayışınız için teşekkürler. *** Due to some technical problems at our Ataşehir office, our fixed telephone lines will not be available for a temporary period. Please reach us through our mail address info@fotech.com.tr. Thank you for your understanding.