Test ve Ölçüm

Ana Sayfa / Çözümler / Test ve Ölçüm / Bakır / Fiber Optik Test, Sertifikasyon ve Doğrulama Cihazları

Bakır / Optik Test, Sertifikasyon ve Doğrulama Cihazları

Bakır / Optik Test Cihazları sayesinde veri, ses ve görüntü aktarımı sağlayan kabloların performans ölçümü yapılabilmektedir. Aynı zamanda performans ölçümü yapılan kabloların geçti/kaldı (pass/fail) raporlamaları veya sertifikasyon ve doğrulama cihazlarıyla (Certifier, Verifier) kullanıma uygunluğunu gösteren belgelemeler de sağlanabilmektedir. Fotech, bu alanda uzman global iş ortaklarının ürünlerinin Türkiye distribütörlüğü ve uygulamasında çözümler sunmaktadır.

Bu alanda kullanılan ürünlerin bazıları: OTDR (Optical Time-Domain Reflectometers), Power Meter, OLTS (Optical Loss Test Sets), FIP (Fiber Inspection Probes), LAN Testers/Certifiers, Bakır Erişim/Multimedya Test Cihazları, vb.

Ataşehir ofisimizdeki teknik problemler nedeniyle sabit telefon hatlarımız geçici bir süreyle kullanılamamaktadır. Lütfen bize info@fotech.com.tr mail adresimizden ulaşınız. Anlayışınız için teşekkürler. *** Due to some technical problems at our Ataşehir office, our fixed telephone lines will not be available for a temporary period. Please reach us through our mail address info@fotech.com.tr. Thank you for your understanding.