Test ve Ölçüm

Ana Sayfa / Çözümler / Test ve Ölçüm / Transport ve Datacom

Transport ve Datacom Test Cihazları

DSn/PDH ve SONET/SDH, Carrier Ethernet ve Çokluservis Birleşik Network’lerin (Multiservice Converged Networks) test edilmesinde kullanılan bu test cihazları sayesinde firmalar günlük iş süreçlerini basitleştirip hızlandırabilmekte, tüm yeni geliştirilmiş yüksek-hızlı network’lerin talep edilen ve gelecekte edilecek olan hizmetlerini uygulamaya yetkin olduğunu ispat edebilmektedirler. Fotech, bu alanda uzman global iş ortaklarının ürünlerinin Türkiye distribütörlüğü ve uygulamasında çözümler sunmaktadır.

Bu alanda kullanılan ürünlerin bazıları: Ethernet Test Cihazları, DSn/PDH ve Legacy SONET/SDH Test Cihazları, Fiber Channel Test Cihazları, IPTV Test Cihazları, vb.

Ataşehir ofisimizdeki teknik problemler nedeniyle sabit telefon hatlarımız geçici bir süreyle kullanılamamaktadır. Lütfen bize info@fotech.com.tr mail adresimizden ulaşınız. Anlayışınız için teşekkürler. *** Due to some technical problems at our Ataşehir office, our fixed telephone lines will not be available for a temporary period. Please reach us through our mail address info@fotech.com.tr. Thank you for your understanding.