Destek Hizmetleri

Ana Sayfa / Hizmetler / Destek Hizmetleri / Tamir / Bakım

Tamir / Bakım

Fotech Teknoloji Merkezi’nde iş ortaklarımız tarafından eğitimli, sertifikalı uzmanlar görev almaktadır.

Merkezimize gelen cihazlara, cihaza özel tüm fonksiyonel testler uygulanabilmekte, cihazlara en son yazılım güncellemeleri yapılabilmekte, iş ortaklarımız tarafından zaman içinde yayınlanan tüm iyileştirme ve servis güncellemeleri de cihazlara ücretsiz olarak uygulanabilmektedir. Yapılan işlemler, iş ortaklarımızın servis merkezleri ile özel web-tabanlı yazılımlar ile paylaşılmaktadır.

Fotech, iş ortağı olan Exfo’nun ürünleri için dünyada sınırlı sayıda bulunan bir “EXFO Platinum Certified Service Center”dır. Aynı şekilde, iş ortaklarından Sumitomo’nun fiber ek cihazları için de onarım ve yazılım güncelleme aşamasında Sumitomo Europe Limited bölge temsilcisi olarak  hizmet veren Fotech, tamir/onarım, parça değişimi, yazılım güncelleme gibi hizmetler vermeye yetkindir.

İş ortağımız olan Ideal’in LanTEK cihazları için de belli seviyede arıza tanımı, bakım, güncelleme ve test patch cord değişim hizmetleri sağlanmaktadır.

Ataşehir ofisimizdeki teknik problemler nedeniyle sabit telefon hatlarımız geçici bir süreyle kullanılamamaktadır. Lütfen bize info@fotech.com.tr mail adresimizden ulaşınız. Anlayışınız için teşekkürler. *** Due to some technical problems at our Ataşehir office, our fixed telephone lines will not be available for a temporary period. Please reach us through our mail address info@fotech.com.tr. Thank you for your understanding.