Dış Kaynak Hizmetleri

Ana Sayfa / Hizmetler / Dış Kaynak Hizmetleri / Stratejik Dış Kaynak Sağlama

Stratejik Dış Kaynak Sağlama

Dış kaynak kullanımı, daha kaliteli hizmet, daha düşük maliyet ve risk, iletişim sistemlerinin daha verimli kullanımı gibi farklı stratejik yararlar sağlayabilmektedir. Bu yararlar, müşterilerin donanım, yazılım, network, insan kaynağı gibi farklı kaynaklarının daha verimli kullanılması ve müşterilerin ana işlerine odaklanmasını sağlama ile elde edilebilmektedir. Fotech, müşteri taleplerine en uygun çözüm ve hizmet modelini sunmak için gerekli desteği sağlamayı hedeflemektedir.

Fotech müşterilerinin çeşitli bilişim teknolojileri faaliyetleri için Fotech çalışanları belirli bir süreyle iş gücü sağlayabilmektedir. Fotech çalışanları, bu hizmet çereçevesinde çeşitli roller üstlenebilir.

Ataşehir ofisimizdeki teknik problemler nedeniyle sabit telefon hatlarımız geçici bir süreyle kullanılamamaktadır. Lütfen bize info@fotech.com.tr mail adresimizden ulaşınız. Anlayışınız için teşekkürler. *** Due to some technical problems at our Ataşehir office, our fixed telephone lines will not be available for a temporary period. Please reach us through our mail address info@fotech.com.tr. Thank you for your understanding.