Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal / Firma Profili

Hakkımızda

FOTECH

Fotech, bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında uçtan uca çözümler sunan, Türkiye’nin lider konumdaki sistem entegratörlerindendir.

1989’dan itibaren kazandığı deneyimlerle teknolojinin ve iş hayatının sürekli değişen ihtiyaçlarına uygun, çok çeşitli, yüksek katma değerli çözümler sunan Fotech’in hem yerel hem de uluslararası alanda birçok müşterisi bulunmaktadır. Fotech’in müşterileri, telekom, finans, turizm ve otelcilik, sağlık, inşaat, ulaşım, eğitim, enerji gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kurumlardır. Uyguladığı çözümler arasında Network Entegrasyonu, Data Center, Zayıf Akım Sistemleri, Test ve Ölçüm, Servis Kalitesi, Senkronizasyon yer almaktadır. Fotech, bu çözümlerini, bilişim teknolojilerinde lider global iş ortaklarının yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerinden de yararlanarak en mükemmel şekilde uygulamayı ilke edinmiştir. Fotech, bu yüksek kalite anlayışla, ayrıca kendi profesyonel Danışmanlık, Tasarım ve Mühendislik, Kurulum ve Entegrasyon, Test ve Devreye Alma, SLA (Bakım Sözleşmeleri), Tamir / Bakım, Gerçek Kalibrasyon, Eğitim, Dış Kaynak ve Üretim hizmetlerini de sunmaktadır.

Fotech, sahip olduğu değerler, alanında uzman çalışanlar ve bilgi birikiminin yanında sürekli yenilediği kalite standartları ve sertifikaları ile hem yerel hem de uluslararası pazarda farklılaşmış ve bu farklılaşmayı sürekli kılmayı misyon edinmiştir. Çalışanları, uluslararası alanda kabul görmüş BICSI, PMI, Uptime Institute gibi organizasyonların ve uluslararası üreticilerin ürün/sistem yetkinlik sertifikalarına sahiptir. Bununla birlikte, Fotech’in süreçlerinin ISO 9001 kalite standardı ile belgelendirilmiş olması, Fotech’in iş kalitesine verdiği önemin göstergelerindendir.

Yerel ve uluslararası pazarlarda farklı konumlardaki müşteri ve projelerde değerli referanslara sahip, dinamik ve esnek bir firma olan Fotech’in, alanında uçtan uca anahtar teslim çözümler sunma kabiliyetinin getirdiği başarısının temelinde, müşteri memnuniyetine odaklılık ve bunu destekleyen 4 ana ilke yatmaktadır.

Mükemmellik

Üstün ve yenilikçi hizmet ve ürünlerle müşterilerin beklentilerini aşmak, bunu yaparken müşterilerle, iş ortaklarıyla veya rakiplerle ilişkilerde hiçbir zaman etik ve ahlaki değerlerden uzaklaşmamak

Yaratıcılık

Müşterilerin taleplerinden sapmadan, her zaman yaratıcılığın sınırlarını zorlamak

Takım Ruhu

Müşteri memnuniyetini sağlarken, başarılara tek bir takım olarak, her bir çalışanın katılımıyla ulaşmak

Sürekli İyileştirme

Tüm Fotech çalışanlarının sorumluluğu olarak; sürekli iyileştirme ile mükemmeliğe ulaşmak

Misyonumuz

Müşterilerimize en yüksek kalitede ve mükemmel iletişim çözümleri sunmak.

Vizyonumuz

Sürekli kârlı ve istikrarlı gelişim sağlayarak Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak, teknoloji ve kalitede lider konumda kalıp en iyi ve en güvenilir firma olmak, topluma ve çevreye yapılan katkılardan dolayı örnek teşkil etmek.

0

KURULUŞ YILI

0

ÇALIŞAN

0

+

REFERANS

0

+

İŞ ORTAĞI

Firma Tarihçesi

Fotech inovasyon ve yaratıcılık dolu çalışmaları ile her zaman teknolojide öncü firma

1989'dan Bugüne

2014

Audio-Visual çözümlerini faaliyetlerimize ekledik.

2013

Technical Security Systems çözümlerini portföyümüze kattık.

2012

Fotech Teknoloji Merkezi’ni kurduk. Üretim, Tamir, Bakım, Kalibrasyon ve Eğitim kabiliyetlerimizi geliştirerek bu merkeze taşıdık.

2012

Servis Kalitesi çözümlerini uygulamaya başladık.

2011

Senkronizasyon çözümlerini uygulamaya aldık.

2006

Çözümlerimize Data Center uygulamalarını ekledik.

2004

Turizm ve Otelcilik sektörü çözümlerini uygulamaya başladık.

2001

Uluslararası projelere adım attık.

1998

Test ve Ölçüm cihazları distribütörlüğüne başladık.

1997

İletişim Ağı ve Ses çözümlerini uygulamaya aldık.

1996

Faaliyetlerimize Yapısal Kablolama Sistemleri’ni ekledik.

1994

Yeni adımız “Fotech” ile ağırlıklı olarak Fiber Optik ve İletişim Teknolojileri üzerine odaklanmaya başladık.

1989

“Final Elektrik” adıyla İstanbul’da kurulduk.
Firma Kuruluşu
Ataşehir ofisimizdeki teknik problemler nedeniyle sabit telefon hatlarımız geçici bir süreyle kullanılamamaktadır. Lütfen bize info@fotech.com.tr mail adresimizden ulaşınız. Anlayışınız için teşekkürler. *** Due to some technical problems at our Ataşehir office, our fixed telephone lines will not be available for a temporary period. Please reach us through our mail address info@fotech.com.tr. Thank you for your understanding.