Zayıf Akım Sistemleri

Ana Sayfa / Zayıf Akım Sistemleri / CCTV

CCTV

CCTV, görüntü sinyallerinin herkese açık bir şekilde değil, ilgili kişilere iletildiği, özellikle gözetim (surveillance) ve güvenlik için kullanılan TV sistemidir. CCTV sistemi, kameraların stratejik olarak yerleştirilmesi ve kamera içeriğinin monitörlerden kişiye özel olarak gözlemlenmesi prensibine dayanır. Kameralar ve bunlara bağlı kayıt kontrol ve içerik analiz donanımları, çeşitli maksatlarla güvenlik altına alınmak istenen kritik mahallerde kullanılmaktadır. Kapalı video sistemlerinin amacı, gelişen olayların izlenmesiyle veya sistem tarafından otomatik olarak tespit edilmesiyle istenmeyen durumları anında tespit etmek ve bunlara müdahale etmektir. Olay sonrasında da, yapılan kayıtları izleyerek daha sonradan olaylardan haberdar olmak ve delil elde etmek için kullanılır.

Fotech olarak, çeşitli sektörlerdeki şirketlerin tesis güvenlik ve yönetimleri için CCTV (Closed-Circuit Television veya Kapalı Devre Televizyon) sistemlerinin tasarımından kurulumuna uçtan uca çözüm sunmaktayız. Tasarımın ve stratejinin çok önemli olduğu bu çözümde Fotech, bu alanda uzman kadrosuyla çalışmakta ve ürün temini ve kurulum dahil olmak üzere diğer güvenlik çözümleri ile entegre olabilecek bütünleşik bir hizmet vermektedir.

Bu alanda Fotech’in sağladığı hizmetler:

– Uçtan uca IP kamera sistemleri

– Video Yönetim, Kontrol ve Analiz Sistemleri

– Video Depolama Sistemleri

Ataşehir ofisimizdeki teknik problemler nedeniyle sabit telefon hatlarımız geçici bir süreyle kullanılamamaktadır. Lütfen bize info@fotech.com.tr mail adresimizden ulaşınız. Anlayışınız için teşekkürler. *** Due to some technical problems at our Ataşehir office, our fixed telephone lines will not be available for a temporary period. Please reach us through our mail address info@fotech.com.tr. Thank you for your understanding.