Bu sayıda:
  KVM Çözümleri ile Newtork'ünüzü Tek Noktadan Yönetin!
Sektörün en geniş KVM (Keyboard, video, mouse), HD video, matrix switch ve extender portföyüne sahip Black Box'ın ürünleriyle tüm cihazlarınızın, kontrol odalarınızın ve veri merkezlerinizin kontrolünü elinize alın. 

Black Box'ın KVM çözüm çeşitliliği hem sizin hem de müşterilerinizin, çeşitli ortamlar arasında kesintisiz hareket etmenizi sağlar.

Masaüstü ve veri merkezlerinden kritik kontrol odası ve medya merkezlerine, ihtiyacınız olan KVM çözümü için süreçlerinizin basitleştirilmesinde, iş akışlarınızın iyileştirilmesinde ve verimliliğin arttırılmasında Fotech - Black Box ortaklığına güvenebilirsiniz. Farklı KVM uygulamalarında çözüm üretme ve uygulamada uçtan uca yanınızdayız! 
Kontrol Odası KVM çözümleri kritik sistemler için hızlı ve kesintisiz kontrol sağlar. Bu KVM çözümleri medya, savunma endüstrisi kumanda ve kontrol merkezleri, acil durum hizmetleri, güvenlik operasyon merkezleri vb. uygulamalar için idealdir.
Veri Merkezi KVM switch'leri, çeşitli uzak ve lokal sunucuların tek lokasyondan kolay yönetilmesini sağlar. IP tabanlı KVM sayesinde ekibinizin bilgisayar ve sunuculara uzaktan erişimi her zamankinden daha hızlı olacak.
Masaüstü KVM switch'leri, birden fazla bilgisayara tek KVM konsolu üzerinden erişim, kontrol, açma-yeniden başlatma işlemlerini yerden tasarruf ederek ve masaüstü karışıklığına gerek kalmadan yapmanızı sağlar.
KVM extender'lar daha verimli, sessiz ve temiz çalışma alanları yaratarak sunucu yönetiminizi tek yerde merkezileştirmenizi sağlar. 
  ile FTTx Test Verimliliğinizi Arttırın.
OLTS, total link kaybı, uzunluk ve ORL gibi temel ölçümleri yapmakta ideal olsa da, fiber üzerinde problemin nerede olduğunu tam olarak tespit etmek konusunda iOLM-OTDR daha üstün olabiliyor.

EXFO'nun yayınladığı 
Testing with Greater Efficiency Using iOLM-OTDR & OLTS yazısında, EXFO'nun bir müşterisinin 100G migration için fiber link testi sırasında, pre-terminated LC/UPC konnektörlere sahip hatta fiber link ölçümünde yaşadığı problemin üzerinden bu cihazları daha verimli nasıl kullanabileceğinizi anlatıyor.

Siz de aşağıdaki linkten bu yazıyı indirip EXFO'nun iOLM-OTDR'ını edinerek FTTx testlerinizde hangi faydaları edinebileceğinizi öğrenin!
EXFO Uygulama Yazısı