Bu sayıda:
 8. Deniz Sistemleri Seminerinde Yerini Alıyor!
Fotech, 16-17 Ekim'de Ankara - ODTÜ'de 8. Deniz Sistemleri Seminer'inde sektörün önde gelenleriyle buluşacak.

Bu alanda uyguladığımız hizmetleri ve Türkiye'deki tek distribütörü olduğumuz Black Box'ın Kontrol Odası ve Güvenli KVM çözümlerini tanıtacağımız bu etkinlikte sizlerle de tanışmayı dileriz.
Lider Kontrol Odaları sahipleri neden  'ı tercih ediyor?
Black Box, 1990'lı yıllarda KVM teknolojisinde önder konuma gelmeye başladı ve günümüzde halen bu sektörde yeni yollar açmaya devam ediyor. Black Box'tan başka hiçbir marka, firmalara özel KVM uygulamalarında, sanallaştırma ve kurumsal seviyede sistemler de dahil olmak üzere bu kadar fazla seçenek sunmuyor. Liderlerin Kontrol Odaları için neden Black Box'ı tercih ettiklerinin detayını aşağıdaki referanslardan öğrenebilirsiniz.
Alman Havaalanı Operasyon Merkezi Black Box'ın Digital KVM Matrix uygulamasıyla operasyonlarını 7/24 kontrol ediyor.

Detaylar burada...
World Wrestling Entertainment, Inc. (WWE)  prodüksiyon verimliliğini Black Box'ın High-Performance KVM uygulamasıyla gerçekleştiriyor.

Detaylar burada...
Amerika'da çok yoğun çalışan Kamu Güvenliği Cevaplama Noktaları tepki sürelerini Black Box'ın Freedom KVM Switch uygulamasıyla iyileştirdi.

Detaylar burada...
 'den Kritik Altyapılara Sahip Şirketler için Yeni GPS Firewall Ürünü

Telekom, enerji, ulaşım, acil servis, finansal hizmetler veya cloud veri merkezleri gibi kritik altyapıya sahip sektörlerde mi çalışıyorsunuz?

Cevabınız "evet" ise bu ürüne ihtiyaç duymaya başlamış veya başlayacak olmalısınız...

Pozisyon, navigasyon ve zamanlamaya (PTN) bağımlılık; özellikle bu sektörlerde gittikçe daha da önem kazanıyor. Bu bağımlılık, PNT'nin GPS gibi GNSS sistemleri kullanılarak iletilmesi nedeniyle oldukça yaygınlaşmasından kaynaklanıyor.

Microsemi, GPS elektronik sahteciliği ve sinyalleri bozma tehditlerine karşı 
BlueSky™ GPS Firewall ürününü piyasaya sürerek devrimsel bir yaklaşımda bulundu. Bu ürünü herhangi bir GPS anten ve GPS receiver ile kullanarak iş süreçlerinizi GPS sinyaliyle ilgili problemlerden koruyabilirsiniz.

Ürün Bilgisi