Bu Sayıda:
Yeni Bir Video Wall Projeniz Mi Var? Önce Buraya Göz Atın!
DOĞRU VIDEO WALL'U SEÇMEK
 
Veri görselleştirme gereksinimleriniz, ister çoklu yayınları ister dinamik görüntüleri izleme olsun, video wall'unuzun en iyi şekilde yapılandırılmasını belirleyecektir.

Size özel uygulama ve ihtiyaçlarınız için en doğru video wall çözümünü nasıl seçeceğinizi bu rehberden öğrenebilirsiniz.
Video Wall Seçme Rehberiniz
Hibrit "Transceiver"lar ile Network Maliyetlerinizi Azaltabilirsiniz.
Fiber optik ağlar genellikle birkaç farklı üreticinin farklı platformlarını içerir. Sonuç olarak, müşteriler aynı tipteki transceiver'lar için platforma özgü parça numaralarını yönetmek ve stoklamak zorunda kalır.

 , müşterilerin farklı platformlar için tek bir transceiver parça numarası kullanmasını sağlayan bir çözüm olan "hibrit kodlama"yı sunmaktadır.

Bu çözümün başlıca faydaları, müşterinin kullandığı parça numaralarını azaltmanın yanı sıra lojistik kurulum ve bakım işlemlerini basitleştirmek ve böylece birçok yönden maliyeti azaltmak.
Hibrit kodlu bir transceiver, birden fazla üretici platformuyla uyumlu bir transceiver demektir.
Skylane Optics, çeşitli kombinasyonlar için çözümler sunar. Aşağıda, onaylanmış ve doğrulanmış çözümler üzerine birkaç örnek bulabilirsiniz:
, Network'ünü IoT Altyapısına Hazırlamak Adına  ile Ortaklığa Girdi
Network testi, izleme ve analiz uzmanı olan EXFO, kendi test çözümü ile China Mobile Communications Corporation'ın (CMCC) 4 ana üreticiden "core network" için performans doğrulama testini başarıyla tamamladı ve bu NFV tabanlı ağların 5 milyon "narrowband" IOT (NB-IoT) cihazını tek tek destekleyip desteklemediğini doğruladı.

EXFO'nun kapsamlı test çözümü üç temel nedenden dolayı tercih edildi:

1. Ağ yapılandırmasını basit tutarak güçlü performans: tek bir sunucuda milyonlarca IoT cihazını simüle etme kapasitesi,
2. Benzersiz esneklik: hızla gelişen özelliklere ve spesifik gereksinimlere uyum yeteneği
3. Gelişmiş test kapsamı: ağı uçtan uca kapsayan; herbir node'a odaklanan test