Bu Sayıda:
Kaliteli ama uygun fiyatlı IPTV ihtiyacınızı karşılıyoruz.
  IPTV çözümleri ve en yeni referanslarından Hard Rock Hotel Tenerife ile tanışın!
ZAFIRO sayesinde, Hard Rock Hotel deneyimi artık daha da özel!
 
Hard Rock Hotel Tenerife'deki konuklar, oda içi TV'leri ve mobil cihazları aracılığıyla tamamen kişiselleştirilmiş bir hizmet, eğlence ve bilgi dünyasından yararlanabilirler. Bir rock yıldızı gibi hissetmek için mükemmel tamamlayıcı!
Konuk deneyiminizi geliştirip otel gelirinizi artırırken, TV'lerinizden ve mobil cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanacak devrimci pazarlama aracından haberdar mısınız?
KVM ile ilgili sorularınızın yanıtları Fotech'te!
KVM SWITCHING & EXTENSION
 KVM Switching ve Extension ürünleri ile, bu teknolojileri farklı uygulamalarda nasıl kullanacağınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz!
Daha Fazla Bilgi
19" LCD CONSOLE DRAWER
Tek bir KVM tray konsolundan doğrudan kabinetten gelen 16 bilgisayarı kontrol edin. 19 "LCD, tam boyutlu 105 tuşlu klavye ve "touchpad" ile kolay sunucu yönetimi sunar.
DIGITAL KVM SWITCH & EXTENDER
DVI, DP veya VGA videoya ve USB'ye sahip esnek KVM Matrix Switch, dokunmatik ekran desteği, rahat ve hızlı geçiş, 60m'ye kadar uzantılar ve "Zero-U" CATx bilgisayar bağlantıları sunar.
2-PORT CATx USB EXTENDER
Standart CATx altyapınızı kullanarak 85m'ye kadar uzak mesafedeki iki uzak USB 2.0 / 1.1 cihazına erişin. Tamamen arayüz ile güçlendirilmiştir; harici AC adaptörlerine gerek yoktur.
CONSOLE SERVERS
İş devamlılığı sağlayın: 4 veya 8 ağ aygıtını uzaktan yapılandırın, yeniden başlatın ve yeniden görüntü oluşturun. Çoklu erişim seçeneklerinden, "environmental monitoring" desteği ve güç yönetiminden yararlanın.
4K HDMI SWITCH
Bu akıllı, tak-çalıştır HDMI anahtarlarıyla herhangi bir kombinasyonda birden fazla kaynağa 4K video, ve sesi, birden fazla kaynaktan "switch"leyin.
H.264 HDMI DECODER
IP üzerinden yüksek kaliteli 2K HDMI video ve ses alın. Noktadan noktaya veya çok noktalı uygulamalardaki herhangi bir H.264 kodlama aygıtıyla kullanın.
Optik alıcı / vericilerinizi dilediğiniz gibi kendiniz programlayın!
SkyBox,   tarafından sağlanan ve yönetilen, müşterilerimizin Skylane Optics alıcı / vericilerini kendileri tarafından programlamasına olanak tanıyan bir çözümdür. Müşteriler artık SFP / SFP + / SFP28 / CSFP, XFP, QSFP + / QSFP28 ve XFP alıcı vericilerini birçok farklı üreticiden gelen ekipmanla (Cisco, Juniper, HP, ...) uyumlu hale getirebilirler...

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!