Bu Sayıda:
Karşınızda Sabit Kablolu DisplayPort 1.2 KVM Switch!
YÜKSEK PERFORMANS - KOLAY SWITCH'LEME - DÜŞÜK PROFİL

Yepyeni 2 portlu KVM Switch, 4K / 60 DisplayPort video, transparan USB arayüzleri ve rahat ses aktarma yöntemleri ile birlikte bağımsız ses kanalları sunar. Hepsi sabit KVM / ses ve mikrofon kombinasyon kablolarıyla tamamen donatılmış inanılmaz kompakt bir cihazda. Beğendiniz değil mi? O zaman;
Daha Fazlasını Okuyabilirsiniz
DESKTOP KVM ANAHTAR ÇÖZÜMLERİ

 en geniş yelpazede profesyonel KVM çözümleri sunar.
 
Tek bir konsoldan birden fazla bilgisayara erişmek, kontrol etmek, arkaya yaslanmış sistemlere uzaktan erişim veya yüksek kaliteli video, ses ve çevre sinyallerinin dağıtımı için masaüstü KVM'e ihtiyacınız varsa, Black Box 40 yılı aşkın tecrübeyle en güvenilir çözüm ortağınız olacak.
 'in CFP DCO Transceiver Modülünü Keşfedin!


DWDM Tunable 12.5GHz / Coherent / 100GBASE & OTU4

CFDTUDCOMRxx, çift tek modlu fiberlere göre 100 Gigabit (100GE veya OTU4) veri bağlantısı için DP-QPSK modülasyonunu kullanan yüksek performanslı bir CFP DCO alıcı-verici modülüdür. Maksimum erişim, inline kromatik dispersiyon telafisi olmaksızın 2000km'nin ötesindedir. Dar linewidth ayarlanabilir lazer, verici ve alıcı bölümleri arasında paylaşılır. İsteğe bağlı Ayarlanabilir Optik Filtre (TOF), EDFA tarafından oluşturulan Amplifiye Edilmiş Spontan Emisyonu (ASE) azaltır. Optik çıkış gücünü kontrol etmek (kullanıcı tarafından ayarlanabilir) için bir TAP monitör diyotu kullanılır.
 
Test ve Ölçüm'de Lider   Hakkında Bunları Biliyor Muydunuz?