GİRİŞ YAP

MENÜ

0

Bloglar

 • 28 Mart 2022

  Fiber optik kablolar ile kurulan ağ altyapısı, günümüzde yüksek hızda veri transferi sağlaması nedeniyle bakırın yerini almaktadır. Fiber, daha yüksek maliyetli ekipman ve eğitim gerektirse de beraberinde getirdiği hız ve verimlilik avantajları bu maliyeti karşılamaktadır.

 • 22 Eylül 2021

  Kablosuz ağ altyapısı planlarken veya olası ağ problemlerini tespit edebilmek için Ekahau Wi-Fi Saha Keşfi (Isı haritası ile) ve analiz çözümü ile kararlı ve doğru bir planlama yaparak, hatalı bir projelendirmenin meydana getireceği maliyetlerden kurtulursunuz.

 • 19 Mayıs 2021

  iOLM Akıllı Bağlantı Haritalandırma yazılımıdır. Kullanıcı deneyimi gerektirmeden ; hat analizi, splitter tespiti, ek ve konektör kayıplarını görsel olarak modelleyerek analiz kolaylığı sağlar.

 • 24 Mart 2021

  RF/ MW enerjisi, verici kaynak antenlerinden havai hat ile alıcı antenlere; ses, veri ve video iletimi gerçekleştirmek için kullanılır. Televizyon yayıncılığı, radar sistemleri, savunma sanayi, bilişim ve mobil ağlar, uzaktan kontrol, uzaktan ölçüm / izleme ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır.

 • 27 Ağustos 2020

  Küçük form-faktör takılabilir veya mini GBIC (gigabit ara yüz dönüştürücü) olarak da bilinir: Hem haberleşme hem de veri iletişimi uygulamalarında kullanılan, kolay sökülüp-takılabilen transceiver (alıcı-verici) modülüdür.

 • 24 Haziran 2020

  Optik zaman alanında yansıtıcı, fiber optik kablolarda, fiber ekleme kaybını doğrulayabilir, uzunluğunu ölçebilir ve varsa kablo kopukluğunu tespit ederek, fiber optik kabloyu karakterize ederek bir analiz raporu sunar.

 • 12 Haziran 2020

  En yüksek MPO performansını nasıl sağlayabilirsiniz? Her şey test ile başlar. Bağlantınızın kalitesini sağlamak için üç temel teste daha yakından bakalım: polarite tipi doğrulama, süreklilik onayı ve konektör denetimi.

 • 08 Haziran 2020

  Aggregation TAP'leri, birçok ağ bağlantı noktasını bir izleme bağlantı noktasına (M: 1) bağlayarak, birden çok gelen trafik akışını tek bir giden trafik akışında birleştirir.

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!