GİRİŞ YAP

MENÜ

0

Test ve Ölçüm

 • 22 Eylül 2021

  Kablosuz ağ altyapısı planlarken veya olası ağ problemlerini tespit edebilmek için Ekahau Wi-Fi Saha Keşfi (Isı haritası ile) ve analiz çözümü ile kararlı ve doğru bir planlama yaparak, hatalı bir projelendirmenin meydana getireceği maliyetlerden kurtulursunuz.

 • 19 Mayıs 2021

  iOLM Akıllı Bağlantı Haritalandırma yazılımıdır. Kullanıcı deneyimi gerektirmeden ; hat analizi, splitter tespiti, ek ve konektör kayıplarını görsel olarak modelleyerek analiz kolaylığı sağlar.

 • 24 Mart 2021

  RF/ MW enerjisi, verici kaynak antenlerinden havai hat ile alıcı antenlere; ses, veri ve video iletimi gerçekleştirmek için kullanılır. Televizyon yayıncılığı, radar sistemleri, savunma sanayi, bilişim ve mobil ağlar, uzaktan kontrol, uzaktan ölçüm / izleme ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır.

 • 24 Haziran 2020

  Optik zaman alanında yansıtıcı, fiber optik kablolarda, fiber ekleme kaybını doğrulayabilir, uzunluğunu ölçebilir ve varsa kablo kopukluğunu tespit ederek, fiber optik kabloyu karakterize ederek bir analiz raporu sunar.

 • 12 Haziran 2020

  En yüksek MPO performansını nasıl sağlayabilirsiniz? Her şey test ile başlar. Bağlantınızın kalitesini sağlamak için üç temel teste daha yakından bakalım: polarite tipi doğrulama, süreklilik onayı ve konektör denetimi.

 • 08 Haziran 2020

  Aggregation TAP'leri, birçok ağ bağlantı noktasını bir izleme bağlantı noktasına (M: 1) bağlayarak, birden çok gelen trafik akışını tek bir giden trafik akışında birleştirir.

 • 07 Mart 2019

  Fiber Optik / Bakır Test Cihazları, Kablosuz Ağ Test Cihazları, Transport ve Datakom Test Cihazları, Sanal Ağ Test Çözümleri, Fiber Ek Cihazları, Cihaz Kiralama Hizmetleri

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!