GİRİŞ YAP

MENÜ

0

FLUKE NETWORKS 30. YILA ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI

FLUKE NETWORKS 30. YILA ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI

  • BAŞLANGIÇ

    15 Şubat 2022

  • BİTİŞ

    30 Haziran 2022

FLUKE NETWORKS'ten, 30. Yılında En Çok Satan 30 Ürününde %30’a Varan İndirimler!

Fluke Networks, kritik ağ kablolama altyapısı kuran ve bakımını yapan profesyoneller için, sertifikasyon, sorun giderme ve kurulum cihazlarında dünya lideridir. En gelişmiş veri merkezlerinin kurulumundan kritik haberleşme ortamlarına kadar, sorunların tespit edilip, güvenilirlik ve eşsiz performans kombinasyonuyla, projelerin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlar. Şirketin amiral gemisi ürünleri, bugüne kadar elli milyondan fazla indirilmeye sahip, dünyanın önde gelen bulut bağlantılı kablo sertifikasyon çözümü olan yenilikçi LinkWare ™ Live’ ı ( Cloud çözümü ) içermektedir.

Fluke Networks’ün 30. yılına özel indirimlerden Fotech güvencesiyle yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

 

Bakır ve Fiber Sertifikasyon Kitleri

DSX2-5000Qi INT

1 GHZ DSX QUAD OLTS INSP V2, W/WIFI

%7

DSX2-5000QI/G INT

1 GHZ DSX QUAD OLTS INSP V2, W/WIFI & 1 YR GOLD SUPPORT

%15

DSX2-5000QINW INT

1 GHZ DSX QUAD OLTS INSP V2

%7

DSX2-8000Qi INT

2GHZ DSX QUAD OLTS INSPC V2, W/WIFI

%6

DSX2-8000QI/G INT

2GHZ DSX QUAD OLTS INSPC V2, W/WIFI & 1 YR GOLD

%15

DSX2-8000QI-NW INT

2GHZ DSX QUAD OLTS INSPC V2

%6

DSX2-8000QOi INT

2GHZ DSX QUAD OTDR OLTS INSPC V2, W/WIFI

%6

DSX2-8000QOi/G INT

2GHZ DSX OTDR QUAD OLTS INSPC V2, W/W/IFI & 1 YR GOLD

%8

DSX2-8000-PRO INT

2GHZ  PRO KIT V2 (DSX, CFP, OFP, INSPC), W/WIFI

%6

DSX2-8000PRO/G INT

2GHZ  PRO KIT V2 (DSX, CFP, OFP, INSPC), WIFI & 1 YR GOLD

%7

 

Fiber OLTS Sertifikasyon

CFP2-100-Q INT

CERTIFIBER PRO QUAD OLTS V2, W/WIFI

10%

CFP2-100-Q/GLD INT

CERTIFIBER PRO QUAD OLTS V2, W/WIFI & 1 YR GOLD SUPPORT

6%

CFP2-100-Q-NW INT

CERTIFIBER PRO QUAD OLTS V2

10%

CFP2-100-QI INT

CERTIFIBER PRO QUAD OLTS V2, W/DOUBLE ENDED INSPECTION & WIFI

7%

CFP-Q-ADD

CERTIFIBER PRO QUAD ADD ON KIT

9%

CFP2-Q-ADD-R

CERTIFIBER PRO QUAD ADD ON KIT W/V2 REMOTE

8%

 

Fiber OTDR Sertifikasyon

OFP2-100-Q INT

OPTIFIBER PRO QUAD OTDR V2, W/WIFI

13%

OFP2-100-Q-NW INT

OPTIFIBER PRO QUAD OTDR V2

13%

OFP2-100-QI INT

OPTIFIBER PRO QUAD OTDR V2, W/INSPECTION & WIFI

7%

OFP-Q-ADD

OPTIFIBER PRO QUAD ADD ON KIT

6%

OFP2-200-S1490INT

OFP HDR OTDR & WIFI (1310, 1490, 1550 NM)

15%

OFP2-200-S1625INT

OFP HDR OTDR & WIFI (1310, 1550, 1625 NM)

15%

 

Fiber Muayene Kameraları

FI-3000

FI-3000 USB & WIFI SINGLE/MPO PROBE  W/ TIPS SET

7%

FI2-7000 INT

FIBERINSPECTOR PRO V2, W/WIFI

6%

FI2-7000-NW INT

FIBERINSPECTOR PRO V2

6%

FI2-7300 INT

FI2-7300 FIBERINSPECTOR PRO V2, W/WIFI

6%

FI2-7300-NW INT

FI2-7300 FIBERINSPECTOR PRO V2

6%

 

Fiber Optik Güç Ölçerler

  FTK1000

SIMPLIFIBER PRO BASIC FIBER VERIFICATION KIT

30%

  FTK1475

SINGLE AND MULTIMODE FIBER POWER METER, INSPECT AND CLEANING

5%

  FTK2000

SIMPLIFIBER PRO BASIC SINGLEMODE VERIFICATION KIT

30%

 

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!