GİRİŞ YAP

MENÜ

0

EXFO FBK-55 CATV Test Kiti

Ürün Adı EXFO FBK-55 CATV Test Kiti
Ürün Kodu FBK-55
+ -
Adet

EXFO FBK-55 CATV Single Mode Optik Kayıp Test Seti, Pasif Optik Ağlarda 1310 & 1550-nm dalga boylarında ölçüm yapar. CATV test setinde; yüksek güçlü InGaAS dedektörlü EPM-53X power metre, universal 2.5mm adaptör ve FC adaptör, ilave olarak, ELS-50-23BL-RB FC adaptör çıkışlı laser ışık kaynağı Optik power metre hem CATV hem de Telekomünikasyon uygulamaların da ki Enterprise/LAN ağlarda single mod ve multi mod ölçümler yapabilmektedir.

ELS-50:

  • LAN, Taahhüt, Saha , FTTH ve CATV uygulamaları
  • Dalga boyları ; 1310 nm ve 1550 nm (Single Mode)
  • Çıkış gücü ; (dBm) ≥-5
  • Pil ömrü 60 saat

EPM-53X:

  • InGaAsX güç dedektörü
  • Güç Ölçüm Aralığı ; (dBm) 26 to -50
  • Ölçüm dalga boyları: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Exfo - FiberBasix 50 Handheld Testers 25/03/2019 17:19:16 135 988,17 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!