GİRİŞ YAP

MENÜ

0

Ideal Networks FiberTEK III Fiber Sertifikasyon Cihazı

Ürün Adı Ideal Networks FiberTEK III Fiber Sertifikasyon Cihazı
Ürün Kodu R164007
+ -
Adet

Lantek III bakır ve fiber sertifikasyon cihazı için farklı dalga boylarında kulanılan fiber optik modüllerdir.

  • Güç ölçümü belirsizliği (doğruluk): - 20 dBm'de ± 0,25 dB, FC adaptörüyle yapılan kalibrasyon
  • Giriş (Metre) konnektörleri: FC, ST, SC ve LC için adaptörlü üniversal
  • Çıkış (Kaynak) konnektörleri: FC, ST, SC ve LC için adaptörlü üniversal
  • Elyaf tipi: 9/125 ,m, 50/125 μm ve 62,5 / 125 μm
  • Uzunluk ölçüm doğruluğu: ± 1,5 m ± uzunluğun% 2'si, minimum 2 m
  • Güç ölçer tipi: InGaA dedektörü

Kaynak tipi ve nominal dalga boyu

  • MM LED: 850 nm LED ve 1300 nm LED
  • SM Lazer: 1310 nm ve 1550 nm FP lazer

Kaynak dalga boyları

  • MM: 850 ± 20 nm
  • 1300 nm -35 ila +30 nm
  • SM: 1310 ± 20 nm
  • 1550 nm ± 30 nm

Kaynak spektral genişliği

  • MM LED: Kaynak spektral genişliği (Tam Genişlikte Yarı Maksimum - FWHM):
  • 850 nm'de 35 nm tipik
  • 1300 nm'de 80 nm tipik

Işık kaynağı modunda kaynak gücü

  • MM 850 nm LED: -20 ila -23 dBm nominal
  • EF modu kremi ile: -23 ila -26 dBm nominal
  • MM 1300 nm LED: -15 ila -20 dBm
  • EF modu kremi ile: -18 ila -23 dBm
  • SM Lazer:> -7 dBm

Kaynak güç kararlılığı

  • 850, 1300 nm LED: 8 saatte ± 0.25 dBm
  • 1310, 1550 nm Lazerler: 8 saatte ± 0.25 dBm

Çevrelenmiş Akı Uyumluluğu

  • İsteğe bağlı harici mod düzenleyici kullanarak, kablonun sonunda TIA-526-14-B ve IEC 61280-1-4 ile uyumludur

Uzunluk ölçümü

  • MM LED'i: 0 - 7.500 m, 50/125 veya 62.5 / 125 μm fiber
  • SM Lazer: 0 - 20,000 m 9/125 μm fiber

Güç ölçer kalibre dalga boyları

  • MM: 850 nm, 1300 nm
  • SM: 1310 nm, 1550 nm

Güç ölçüm aralığı

  • 0 ila -55 dBm (850 nm)
  • 0-60 dBm (1300/1310 nm ve 1550 nm)

Ölçüm doğrusallığı

  • 850 nm: hedef 0 ila -45 dBm arasında ± 0,2 dB, -45 dBm altında ± 0,25 dB
  • 1300/1310 nm ve 1550 nm: 0 ila -55 dBm arasında ± 0,2 dB, -55 dBm altında ± 0,2 dB hedef
  • Zayıflama / ekleme kaybı (dB) ölçümü
  • Çok modlu ve tek modlu seçenekler
  • Sorun giderme için dahili görünür ışık kaynağı
  • Tam Kademe 1 fiber sertifikası
  • TIA / ISO / IEC ile uyumludur
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Ideal Networks - FiberTEK 26/09/2019 09:50:01 45 915,79 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!