GİRİŞ YAP

MENÜ

0

SFP+ Singlemode 10GBase-LR Transceiver

Ürün Adı SFP+ Singlemode 10GBase-LR Transceiver
Ürün Kodu SPP13010100D
+ -
Adet

Tek modlu bir fiber çift üzerinden Gigabit Ethernet veri bağlantıları için SFP+ alıcı-verici modülü.

  • Singlemode
  • 10 GBE
  • 10 km
  • 1310 nm
  • 10GBase-LR
  • LC Konnektör
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Skylane Optics - SFP+ Dual Fibre 18/03/2019 12:22:09 31 362,32 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!