GİRİŞ YAP

MENÜ

0

Ağ (Network) Sistemleri

İşletmelerin iletişim ihtiyaçlarında kritik bileşen olan ağ sistemleri günden güne daha büyük önem kazanmaktadır. Verimli olarak çalışmayan bir ağ sistemi, hem yönetme hem de performans açısından sorunlu bir hale gelerek işletmelere zaman ve maddi kayıp yaşatmaktadır.

Farklı sahalarda, iç ve dış alanlarda; ağ tasarımı, entegrasyonu ve operasyonunun zorluklarının üstesinden gelmek için gereken uzmanlığa ve kaynaklara sahibiz. Ağınız tam olarak devreye alındığında, ağ yönetimi, sorun giderme ve destek için de bize güvenebilirsiniz.

Bu güvenin sonucunda, İşletmenize özel, kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu kablolu ve kablosuz erişimi, talep ettiği güvenilirliği, ölçeklenebilirliği ve güvenliği mümkün olan en iyi yatırım getirisiyle birlikte sunan uçtan uca bir ağ sistemi, çözümüne kavuşmuş olursunuz.

 

Kablosuz ağ kurulumunda, öncelikli öneme sahip olan kapsama alanı haritalandırması ve ağ ekipmanlarının doğru konumlandırılmasıdır. Bu konuda “Ekahau” Site Survey kiti ile yerinde ölçüm yaparak, doğru kapsama alanı ve doğru ekipman yerleşimi tespit edilip, rapor ile sunulmaktadır.

Bu alanda Fotech’in sağladığı hizmetler:

  • Switch & Router Network Altyapı Çözümleri
  • Wireless (Kablosuz) Network Çözümleri
  • Firewall Çözümleri
  • Wireless ( Access Point ) Site Survey ( Saha Keşif ) Hizmetleri


Saha keşif hizmeti talebinde bulunmak için tıklayınız.