GİRİŞ YAP

MENÜ

0

CCTV Sistemleri

CCTV ( Closed-Circuit TeleVision ) Sistemleri, kameralar aracılığıyla alınan görüntülerin ilgili noktalarda kaydedilmesi ve izlenmesine olanak sağlayan güvenlik sistemleridir.

CCTV sistemi, kameraların stratejik olarak yerleştirilmesi ve kamera içeriğinin monitörlerden kişiye özel olarak gözlemlenmesi prensibine dayanır. Kameralar ve bunlara bağlı kayıt kontrol ve içerik analiz donanımları, çeşitli maksatlarla güvenlik altına alınmak istenen kritik mahallerde kullanılmaktadır. Kapalı video sistemlerinin amacı, olayların izlenmesiyle veya sistem tarafından otomatik olarak tespit edilmesiyle istenmeyen durumları anında tespit etmek ve bunlara müdahale etmektir. Herhangi bir olay sonrasında, yapılan kayıtları izleyerek delil elde etmek için kullanılır.

Speed Dome, Dome, Bullet, Fish Eye, Box gibi birçok kamera çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde IP Kamera sistemleri yaygınlaşmış olup yazılımsal olarak birçok özelliklere sahip olabilmektedir.

 

Fotech olarak, çeşitli sektörlerdeki şirketlerin tesis güvenlik ve yönetimleri için CCTV (Closed-Circuit Television veya Kapalı Devre Televizyon) sistemlerinin tasarımından kurulumuna uçtan uca çözüm sunmaktayız. Tasarımın ve stratejinin çok önemli olduğu bu çözümde Fotech, bu alanda uzman kadrosuyla çalışmakta ve ürün temini ve kurulum dahil olmak üzere diğer güvenlik çözümleri ile entegre olabilecek bütünleşik bir hizmet vermektedir.

Bu alanda Fotech’in sağladığı hizmetler:

  • IP ve Analog Kamera (CCTV) Sistemleri
  • Video Yönetim, Kontrol ve Analiz Sistem Çözümleri,
  • Video Depolama (NVR & Storage) Sistemleri