GİRİŞ YAP

MENÜ

0

Emerald™ 4K DisplayPort IP KVM Extender Kit

Ürün Adı Emerald™ 4K DisplayPort IP KVM Extender Kit
Ürün Kodu EMD4000-KIT
+ -
Adet

300 m'ye kadar 4K 60 FPS video ile KVM uzantmaya yarayan sistemlerdir.

EDID Desteği -
Verici: Vericideki dahili EDID tablosu (bir alıcıdan veya yöneticiden güncellenebilir) 
Alıcı: Vericideki dahili EDID tablosu (bir alıcıdan veya yöneticiden güncellenebilir) 
Desteklenen İşletim Sistemleri - Microsoft Windows Vista, XP, Windows 7, Windows 8, Server 2003, Server 2008, Server 2012, Linux, Solaris, Mac OS 
Mesafesi Desteklenen -
İçerdiği SFP + alıcı-vericisi: 850nm 300m'ye kadar çok modlu fiber 
Genel: 
Doğrudan Bağlantı modunda: CATx: 100 m; Lif: kullanılan SFP'ye bağlı olarak 300 m ila 10 km; 
IP modunda: IP kurallarını kullanarak sınırsız 

Göstergeler - her iki ünitede de: (1) tek çift renkli LED (kırmızı / yeşil); 
Çözünürlük - 4096 x 2160 @ 60 Hz 
Konnektör -
Verici: 
(1) DisplayPort, 
(1) USB B Tipi, 
(2) 3.5mm ses jakı, 
(1) DB9 seri, 
(1) RJ45, 
(2) SFP + yuvaları 
(1) Güç; 
Alıcı: 
(1) DisplayPort; 
(4) USB Tip B, 
(2) 3.5mm ses jakı, 
(1) DB9 seri, 
(1) RJ45, 
(2) SFP + yuvaları, (biri 850nm Çok Modlu LC SFP + alıcı verici ile doldurulmuş) 
(1) Güç 
Muhafazası - Alüminyum dış plastik çerçeveli çanta 
Güç -
Verici: Harici masaüstü tarzı adaptör, 100-240 VAC giriş, 12VD C, üniteye 3A bağlantı; 
Alıcı: Harici masaüstü tarzı adaptör, 100-240VAC giriş, 12VDC, üniteye 3A bağlantı 
Çalışma Sıcaklığı -0 ° - 40 ° C (32 ° - 104 ° F) 
Depolama Sıcaklığı - -20 ° - 60 ° C (-4 ° - 140 ° F) 
Nem - Verici ve Alıcı: yoğuşmasız% 5 - 95 
Boyut -
Verici: 3,9H x 21,6W x 18,7D cm (1,5 "H x 8,5" W x 7,4 "D); 
Alıcı: 3,9H x 21,6W x 18,7D cm (1,5" H x 8,5 "W x 7,4" D) 
Ağırlık - her biri birim 1,16 kg 
Endüstri Sertifikaları - Verici ve Alıcı: FCC, CE, RoHS

  • 4K 60 fps video ile yeni nesil KVM eklentisi için ihtiyacınız olan her şey bu kitte bulunur: Emerald 4K60 DisplayPort IP Üzerinden KVM Matrix Switch Verici ve Alıcı ve SFP +
  • 4K video, 10 bit renk @ 60 fps
  • Piksel mükemmel video - matematiksel kayıpsız
  • Şeffaf USB - herhangi bir USB'yi bağlayın
  • USB ve Analog Ses üzerinden ses desteği.
  • Extenderkit, 300m'ye kadar mesafeleri destekleyen 850nm Multimode SFP + alıcı-vericileri içerir
  • Garanti: 2 Yıl Double Diamond ™ Garantisi (Standart)
  • 1x Verici (EMD4000T)
  • 1x Alıcı (EMD4000R)
  • 2x SFP+ (LSP421)
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Datasheet - EMERALD 2K/4K Unified KVM Extenders 18/03/2019 11:39:32 145 670,34 KB Görüntüle
Açıklama Tarih İzle
Emerald® 4K60 KVM Matrix Switching over IP 15/03/2019 07:21:37 İzle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!