GİRİŞ YAP

MENÜ

0

EXFO ConnectorMax MPO Link Test Cihazı

Ürün Adı EXFO ConnectorMax MPO Link Test Cihazı
Ürün Kodu TK-MFS-24
+ -
Adet

MPO konnektörleri yüksek hızlı network operatörlerini ve kurulum şirketlerini birçok avantaj sağladığı için daha popüler hale gelmiştir. Kullanıclıların hassas ve yüksek hızlı veri bağlantısı sağlayan çözümlerdir.

Mesafe aralığı

  • Singlemode - 5 km
  • Multimode - 2 km
  • USB-A'dan USB-C'ye kablo
  • USB AC adaptörü / şarj cihazı
  • Şarj edilebilir pil
  • Yumuşak taşıma çantası
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
EXFO - ConnectorMax MPO Link Tester 02/10/2019 09:33:53 24 1.023,02 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!