GİRİŞ YAP

MENÜ

0

EXFO MAX-720C Single Mode (SM) OTDR Fiber Optik Test Cihazı

KAMPANYA

Ürün Adı EXFO MAX-720C Single Mode OTDR Fiber Test Cihazı
Ürün Kodu MAX-720C-SM1-EA
+ -
Adet
BERABERİNDE İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
GÖRÜNTÜLENEN ÜRÜNDE İNDİRİM İÇİN ALINABİLECEK ÜRÜNLER
  • EXFO MAX-720C, Single Mode (SM) OTDR fiber optik kablolar için,
  • 36 dB dinamik menzil ile yaklaşık 110 km ölçüm mesafesi,
  • 7 inch dış ortamda çalışmaya uygun dokunmatik ekran genişliği,
  • FTTx/PON hatlarında da OTDR test imkanı ( splitter 1x32 ye kadar ) ,  Dahili Power Metre ve Görsel Hata Bulucu, OTDR ve IOLM Akıllı Bağlantı Haritalandırma yazılımı ile kullanıcı deneyimi gerektirmeden ; hat analizi, splitter tespiti, ek ve konektör kayıplarını görsel olarak modelleme.
  • Wifi ve Bluetooth özelliği ile ağlara bağlanabilme , uzak erişim kontrolü,  profil yükleme, test sonuçlarını aktarma ve raporlama çözümleri ile özel / kurumsal ağlar, veri merkezleri ve FTTx / PON ağlarda OTDR ve iOLM tümleşik çözümlerini sunar.
  • 1310 - 1550 nm Dalga Boyu
  • 36 dB Dinamik Aralık
  • 3 ila 20.000 ns Darbe Genişliği
  • 0,7 m Tekli Olay ölü bölgesi
  • 3 m Tekli Mod zayıflama ölü bölgesi
  • 2 GB Dahili Bellek
  • 2x USB 2.0 bağlantı noktası
  • 1x RJ45 10/100 Mbit / s LAN Bağlantı Noktası
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
EXFO - MAX720C OTDR 02/10/2019 17:03:25 233 2,61 MB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!