GİRİŞ YAP

MENÜ

0

Fluke Networks | Fiber QuickMap™ | MM Fiber Mesafe ve Hata Bulucu

Ürün Adı Fluke Networks | Fiber QuickMap™ | MM Fiber Mesafe ve Hata Bulucu
Ürün Kodu Fiber QuickMap™
+ -
Adet

Fiber QuickMap™ | MM Fiber Mesafe ve Hata Bulucu

 

Görsel Hata Bulucu ( VFL ): Fiber optik kablolarda 2M (IEC 60825-1:2007 21 CFR 1040.10) standardında sağladığı görünür ışık ile kablonun kopuk veya kırık olup olmadığının tespitini yapan fiber optik ışık kalemidir.

OTDR (The optical time domain reflectometer ): Optik zaman alanında yansıtıcı, fiber optik kablolarda, fiber ekleme kaybını, konektör kaybını bulur, hattın uzunluğunu ölçebilir ve varsa kablo kopukluğuna olan mesafeyi tespit ederek, analiz sonuçlarını rapor olarak sunar.

Fiber QuickMap, VFL ve OTDR arasındaki boşluğu doldurur. Bu model bir VFL'nin basitliğine sahiptir ve yüksek kayıplar, kopmalar ve fiberin sonu hakkında mesafe ve güç bilgisi sağlar. Ayrıca canlı hattı tespit ederek, olası risklerden korur.

 

 

Uygulama Alanları
 

Fiber Optik Erişim ağları kurulum ve sorun giderme

Merkezi-ofis  link sertifikasyonu

Veri merkezi ve özel fiber optik ağlar

LAN/WAN ağlarda test.

Tier II Sertifikasyon

  • Çalışma sıcaklığı: 0ºC to 50ºC
  • Çalışma bağıl nem:  95% (10ºC to 35ºC) 75% (35ºC to 40ºC) kontol edilmeyen < 10ºC
  • Dayanıklılık: 1 metreden düşme
  • Çalışma Yüksekli: 3000m
  • EMC: EN 61326-1: 2004
  • Pil: 2 AA alkalin
  • Pil Ömrü: 1500 tests
  • Laser güvenliği: Class 1 CDRH Complies to EN 60825-2
  • LCD type: Siyah-beyaz bölmeli
  • IOR: 1.496
  • Kalibrasyon: Gerektirmez.
  • Çıkış Dalga boyu: 850 nm ± 10 nm
  • Lazer sınıflandırması: Class 1 CDRH,  EN 60825-2
  • Dinamik menzil: >11 dB
  • Maximum mesafe: 1500 metre
  • Test hızı: < 6 saniye
  • Konektör: Sök-tak UPC / SC
  • Fiber tipleri: 50/125 µm or 62.5/125 µm MM
  • Canlı fiber tespiti
  • Bit-hata oranlarının nedenlerini bulma
  • MM Fiber hatalarının en yaygın nedenlerini bulma
  • MM Kanal içerisinde kritik görünürlük elde etme
  • Tek-tuş ile testi başlatma
  • 6 saniyede sorun giderme
  • FQM-M
  • FQM-100-M
  • FQM-100-M-VFL
  • FQM-SFP-M
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Fluke Networks | Fiber QuickMap™ | MM Fiber Mesafe ve Hata Bulucu 10/06/2021 12:49:41 11 439,05 KB Görüntüle

Video içeriği hazırlanıyor...

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!