GİRİŞ YAP

MENÜ

0

Kompakt Medya Dönüştürücü - Fast Ethernet Multimode

Ürün Adı Kompakt Medya Dönüştürücü - Fast Ethernet Multimode
Ürün Kodu LHC002A-R4
+ -
Adet

Yer tasarrufu sağlayan bir kasada aradığınız tüm özellikleri sağlayabilen kompakt medya dönüştürme cihazıdır.

Mesafe - Tam Çift Yönlü Maksimum
LHC008A-R3 - LHC009A-R3: 100BASE-TX bağlantısı: 100m, Fiber bağlantı: 300m
LHC001A-R4 - LHC002A-R4: 100BASE-TX bağlantısı: 100m, Fiber bağlantı: 2 km
LHC005A-R4 - LHC006A- R4: 100BASE-TX bağlantısı: 100m, Fiber bağlantı: 40 km
Çalışma - Yarım veya tam çift yönlü
Göstergeler - Fiber Alma, Bükümlü Çift Bağlantı, FiberAlert, Fiber Bağlantı
Gücü - 95-240 VAC, 50-60Hz, 0.1 / 0.5 A, iç, otomatik algılama
Boyutlar - 4.2H x 12.1W x 12.4D cm
Ağırlık - 0.9 kg

  • 100 Mbps fiber sürümleri, bakırın fiberlerle kusursuz bir şekilde bütünleşmesini sağlar
  • Hacimli harici güç kaynağını unutun - tümleşik evrensel güç kaynağı, dünya çapında kullanım için 95-240 VAC
  • Standart çok modlu 1300nm modeller 2 kilometreye kadar olan mesafeleri destekler; Tek Modlu Artı modeller size bu mesafenin sekiz katını verir!
  • Dışarıdan erişilebilir bağlantı noktası ayarları özelliği
  • Her çift bükümlü bağlantı noktasında otomatik MDI / MDIX
  • LinkLoss ve FiberAlert sizi fiber tarafında 'sessiz hatalar' konusunda otomatik olarak bilgilendirir
  • Yarım veya tam çift yönlü işlem
  • Garanti: 6 Yıl Double Diamond ™ Garantisi (Standart)

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!