GİRİŞ YAP

MENÜ

0

Fotech | MPO - LC Fanout Kablo

Ürün Adı MPO - LC Fanout Kablo
Ürün Kodu MM22149
+ -
Adet

Fotech üretimi MPO - LC fanout kablolar, maliyetleri minimum seviyede tutarak Veri Merkezi ve Telekomünikasyon yapılarında, omurga kablolamalarının hem hızlı hemde az yer kaplayacak şekilde monte edilmesini sağlar.

  • Konektör A - MPO-12 / UPC Dişi
  • Konektör B - LC / UPC
  • Fiber Sayısı - 12 Core
  • Fiber Mode - Multimode
  • Fiber Tipi - OM4
  • Kablo Kaplama Tipi - Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Giriş Kaybı - 0.3 dB
  • Geri Dönüş Kaybı - 27 dB

 

Standartlar:

 

  • ANSI/TIA-568-C.3
  • ROHS, CE (EN 50575 CPR) and ISO9001 Compliant
  • EIA/TIA, Telcordia GR-326-CORE Standards
  • IEC61754-7
  • TIA 605-4 (FOCIS 5)
  • YD/T1272.5
  • OS2, OM3, OM4 mevcut
  • 0,50 dB (IL) kayıplı konektör
  • Fabrika tarafından sonlandırılma ve test edilme
  • 10GbE'den 40GbE veya 100GbE'ye kolay geçiş
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
FCS - MPO Fiber Kablo 06/07/2020 17:07:11 121 4,12 MB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!