GİRİŞ YAP

MENÜ

0

QSFP+ | Singlemode 40GBase-PSM4 LR4 Transceiver

Ürün Adı QSFP+ Singlemode 40GBase-PSM4 LR4 Transceiver
Ürün Kodu QFP1301040PD
+ -
Adet

Skylane Optics,  QSFP+ | Singlemode 40GBase-PSM4 LR4 Transceiver (alıcı-vericileri)  10 km'ye kadar uzun mesafeli iletim hatlarında kullanılan optik alıcı-verici modüllerdir. QSFP+ | Singlemode 40GBase-PSM4 LR4, MPO-12 ara yüze sahiptir ve 1310 nm ışık dalga boyuna sahip tek modlu fiber (SMF) ara kablosu üzerinden çalışır.

Skylane Optics QSFP+’lar 40Gbps'ye kadar veri hızlarını destekler ve her marka ekipmanın QSFP+ bağlantı noktasına uyumludur.

Uyumluluk :

Adva, Arista Networks, Avaya – Nortel, Brocade, Cisco, Coriant, Extreme, F5 Networks, Generic, HP - H3C, Huawei, IBM-Blade Networks, Intel, Juniper, Mellanox, Nokia – Alcatel, Palo Alto Networks, Pica8 ve özel taleplere göre diğer markalar.

Fotech olarak: Skylane Optics marka QSFP+, CSFP, SFP, XFP, SFP+, CFP4, CFP2, CFP, X2 ve XENPAK; satış, test, kodlama, özelleştirme ve satış sonrası teknik destek gibi benzersiz bir hizmet anlayışıyla eksiksiz transceiver (alıcı-verici) çözümleri sunarız.

Sertifikasyonlar:
Skylane Optics®, alıcı-vericilerin güvenli olmasını ve çevre üzerinde mümkün olan en küçük etkiye sahip olmasını sağlamak için doğrudan önde gelen sertifikasyon enstitüleriyle (BST, CE, IEC, IEEE, RoHS, TÜVRheinland, TÜV SÜD, REACH, Telcordia GR468) birlikte çalışmakta olup, modül testlerini Avrupa’nın tek optik test laboratuvarına sahip olma avantajı ile kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

  • SingleMode
  • 40GBase-PSM4 LR4 10GBE
  • 10 km singlemode ribbon(şerit) fiber üzerinde noktadan noktaya iletim
  • Dual
  • 1310 nm DFB verici
  • MPO-12 konektör MPO/MTP Optik Yuva (8-derece açılı)
  • DDM ( Digital Diagnostic Monitoring fonksiyonu SFP, SFP+, QSFP+ ve XFP gibi fiber optik modüllerin monitör edilmesini yani izlenmesini sağlar.)
  • QSFP+ çoklu-kaynak anlaşmasına uyumluluk. [SFF-8436]
  • Her hatta 11.2Gbps’ e kadar hız
  • QSFP+: Haberleşme ve veri iletişimi uygulamalarında kullanılan, kolay takılabilen transceiver modülü olup veri merkezlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • QSFP +, CWDM veya DWDM teknolojisini birleştiren alıcı-verici modüller olup fiziksel fiber optik kablolara ihtiyaç duymadan ağınızın kapasitesini artırmanıza olanak tanır.
  • QSFP+’ın çalışma şekli: router ya da switch gibi bir ağ cihazının ana kartı ile bir fiber optik ya da bakır kablo arasında ara yüz görevi yapmaktır.
  • QSFP+ teknolojisi; SONET, Gigabit Ethernet, Fiber Kanal ve diğer iletişim standartlarını destekleyecek şekilde dizayn edilmiş olup, genel olarak 40 Gigabit’ e kadar veri bağlantılarını destekler.

Uygulama Alanları

  • 40GBASE-LR4
  • Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları
  • Müşteri-tarafı 40G Telekom bağlantıları
  • Veri Merkezleri
  • Point-to-point ağlar
  • Metro Access Rings
  • Switches / bridges / routers / servers
  • LAN, SAN (yerel, depolama alan ağları)
  • Yüksek-hızlı bilgisayar ağları
  • Anahtarlama sistemleri
  • QFP1301040PD
  • QSFP+ LR-4 40G 1310nm, Tx (DFB), Rx (PIN), max. mesafe 10km, güç 6.2dB, 40x Gigabit Ethernet & Infiniband QDR, MTP/MPO konektör 0°C to 70°C, DDM
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Skylane Optics - QSFP+ Parallel Fibre 18/03/2019 12:21:27 208 354,7 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!