GİRİŞ YAP

MENÜ

0

QSFP28 | Singlemode 100GBase-LR4 Transceiver

Ürün Adı QSFP28 Singlemode 100GBase-LR4 Transceiver
Ürün Kodu Q28QD010C07D
+ -
Adet

Skylane Optics,  QSFP28 | Singlemode 100GBase-LR4 Transceiver (alıcı-vericileri)  10 km'ye kadar uzun mesafeli iletim hatlarında kullanılan optik alıcı-verici modüllerdir. QSFP28 | Singlemode 100GBase-LR4, LC konektör ara yüze sahiptir ve 1310 nm ışık dalga boyuna sahip tek modlu fiber (SMF) ara kablosu üzerinden çalışır.

QSFP28, 100G veri hızı için tasarlanmış, çalışırken takılabilir bir alıcı-verici modülüdür. 4 verici ve 4 alıcı kanalını entegre eder. "28", her şeridin 28G'ye kadar veri hızı taşıdığı anlamına gelir. QSFP28, kullanılan alıcı-vericiye bağlı olarak 4x25G breakout bağlantısı, 2x50G breakout veya 1x100G yapabilir.

Skylane Optics QSFP28’ler 100Gbps'ye kadar veri hızlarını destekler ve her marka ekipmanın QSFP28 bağlantı noktasına uyumludur.

 

Uyumluluk :

Adva, Arista Networks, Cisco, Coriant, ECI, Extreme, F5 Networks, Generic, Gigamon, Huawei, Juniper, Mellanox, Nokia – Alcatel, Palo Alto Networks, Transmode-Infinera ve özel taleplere göre diğer markalar.

Fotech olarak: Skylane Optics marka QSFP+, QSFP28, CSFP, SFP, XFP, SFP+, CFP4, CFP2, CFP, X2 ve XENPAK; satış, test, kodlama, özelleştirme ve satış sonrası teknik destek gibi benzersiz bir hizmet anlayışıyla eksiksiz transceiver (alıcı-verici) çözümleri sunarız.

Sertifikasyonlar:
Skylane Optics®, alıcı-vericilerin güvenli olmasını ve çevre üzerinde mümkün olan en küçük etkiye sahip olmasını sağlamak için doğrudan önde gelen sertifikasyon enstitüleriyle (BST, CE, IEC, IEEE, RoHS, TÜVRheinland, TÜV SÜD, REACH, Telcordia GR468) birlikte çalışmakta olup, modül testlerini Avrupa’nın tek optik test laboratuvarına sahip olma avantajı ile kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

  • SingleMode
  • 1310nm LAN-WDM
  • 4x25.781Gbps Seri Elektriksel Ara yüz (CEI-28G-VSR)
  • 100GBase-LR4 100GBE
  • LAN-WDM(4x) dalgaboyu
  • 4x soğutmalı 1310nm LAN-WDM Vericiler
  • 4x PIN Alıcılar
  • 10 km
  • Dual LC konektör
  • DDM ( Digital Diagnostic Monitoring fonksiyonu SFP, SFP+, QSFP+ ve XFP gibi fiber optik modüllerin monitör edilmesini yani izlenmesini sağlar.)
  • QSFP+ çoklu-kaynak anlaşmasına uyumluluk. [SFF-8436]
  • Paralel Optik Teknolojisi
  • 103.125 Gbps veri hızı destekler
  • QSFP28: Haberleşme ve veri iletişimi uygulamalarında kullanılan, kolay takılabilen transceiver modülü olup veri merkezlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • QSFP28, CWDM veya DWDM teknolojisini birleştiren alıcı-verici modüller olup fiziksel fiber optik kablolara ihtiyaç duymadan ağınızın kapasitesini artırmanıza olanak tanır.
  • QSFP28’in çalışma şekli: router ya da switch gibi bir ağ cihazının ana kartı ile bir fiber optik ya da bakır kablo arasında ara yüz görevi yapmaktır.
  • QSFP28 teknolojisi; SONET, Gigabit Ethernet, Fiber Kanal ve diğer iletişim standartlarını destekleyecek şekilde dizayn edilmiş olup, genel olarak 100 Gigabit’ e kadar veri bağlantılarını destekler.

Uygulama Alanları

  • 100GBASE-LR4
  • Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları
  • Müşteri-tarafı 100G Telekom bağlantıları
  • Veri Merkezleri
  • OTU-4 veri bağlantıları
  • Point-to-point ağlar
  • Metro Access Rings
  • Switches / bridges / routers / servers
  • LAN, SAN (yerel, depolama alan ağları)
  • Yüksek-hızlı bilgisayar ağları
  • Anahtarlama sistemleri
  • Q28QD010C00D QSFP28 LR4, 1310nm LAN-WDM, Tx (1310 LAN-WDM), Rx (PIN), max. mesafe 10km on SMF, 100 Gigabit Ethernet, dual LC konektör, Pull-Tab, 0°C to 70°C, DDM
  • Q28QD010C04D QSFP28 LR4, 1310nm LAN-WDM, Tx (1310 LAN-WDM), Rx (PIN), max. mesafe 10km on SMF, 100 Gigabit Ethernet, 3.5W, dual LC konektör, Pull-Tab, 0°C to 70°C, DDM
  • Q28QD010C07D QSFP28 LR4, 1310nm LAN-WDM, Tx (1310 LAN-WDM DML), Rx (PIN), max.mesafe 10km on SMF, 100 Gigabit Ethernet, dual LC konektör, Pull-Tab, 0°C to 70°C, DDM
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Skylane Optics - QSFP28 Dual Fibre 18/03/2019 12:20:33 176 616,45 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!