GİRİŞ YAP

MENÜ

0

SFP | Singlemode 1000Base-LX Transceiver

Ürün Adı SFP Singlemode 1000Base-LX Transceiver
Ürün Kodu SFP13010GE0D
+ -
Adet

Skylane Optics,  SFP | Singlemode 1000Base-LX Transceivers (alıcı-vericileri)  10 km'ye kadar uzun mesafeli iletim hatlarında kullanılan 1000M SFP optik alıcı-verici modüllerdir. 1G LX SFP optik modülü, LC çift yönlü ara yüze sahiptir ve 1310 nm ışık dalga boyuna sahip tek modlu fiber (SMF) ara kablosu üzerinden çalışır.

1000BASE-LX'teki "LX", uzun dalga boyunu temsil eder ve Gigabit Ethernet'in bu versiyonunun, fiber optik kablolamanın uzun kablo hatları üzerinden uzun-dalga boylu iletimlerin de (1270–1355 nm) kullanım için tasarlandığını gösterir.

Skylane Optics SFP’ler 5 Gbps'ye kadar veri hızlarını destekler ve her marka ekipmanın SFP bağlantı noktasına uygun olarak ayarlanabilir.

Uyumluluk :

Allied Telesis, Arista, Brocade, Cisco, Commscope, Dell, ECI, Extreme, Generic, HP-Procurve, Huawei, Ixia_Net Optics, Netinsight, PacketLight, Waystream-PacketFront ve özel taleplere göre diğer markalar.

Fotech olarak: Skylane Optics marka QSFP, CSFP, SFP, XFP, SFP+, CFP4, CFP2, CFP, X2 ve XENPAK; satış, test, kodlama, özelleştirme ve satış sonrası teknik destek gibi benzersiz bir hizmet anlayışıyla eksiksiz transceiver (alıcı-verici) çözümleri sunarız.

Sertifikasyonlar:

Skylane Optics®, alıcı-vericilerin güvenli olmasını ve çevre üzerinde mümkün olan en küçük etkiye sahip olmasını sağlamak için doğrudan önde gelen sertifikasyon enstitüleriyle (BST, CE, IEC, IEEE, RoHS, TÜVRheinland, TÜV SÜD, REACH, Telcordia GR468) birlikte çalışmakta olup, modül testlerini Avrupa’nın tek optik test laboratuvarına sahip olma avantajı ile kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

  • SingleMode
  • 1000BASE-LX
  • 1GBE, 1FC, FE
  • 20 km
  • Dual
  • 1310 nm
  • LC Konektör
  • DDM ( Digital Diagnostic Monitoring fonksiyonu SFP , SFP+ , XFP gibi fiber optik modüllerin monitör edilmesini yani izlenmesini sağlar.)
  • TDM Teknolojisi

SFP: Haberleşme ve veri iletişimi uygulamalarında kullanılan, kolay takılabilen transceiver modülüdür.

SFP’nin çalışma şekli: router ya da switch gibi bir ağ cihazının ana kartı ile bir fiber optik ya da bakır kablo arasında ara yüz görevi yapmaktır.

SFP teknolojisi; SONET, Gigabit Ethernet, Fiber Kanal ve diğer iletişim standartlarını destekleyecek şekilde dizayn edilmiş olup, genel olarak 1.25Gbit/s ile 4.25 Gbit/s arası hız desteği sağlar.

 

Uygulama Alanları

• SONET/SDH Ağlar
• Gigabit Ethernet
• 1x/2x Fiber Kanal
• Point-to-point ağlar
• Metro Access Rings
• Fiber-to-the-desktop (FTTD)
• Switches / bridges / routers / servers
• LAN, SAN (yerel, depolama alan ağları)
• Yüksek-hızlı bilgisayar ağları
• Anahtarlama sistemleri

Modül seçenekleri: 

• SFP13010GE00 SFP dual fibre, Tx 1310nm (FP) , Rx (PIN), max. mesafe 10km, güç  11dB, Gigabit Ethernet, LC konektör, 0°C to 70°C

• SFP13010GE0D SFP dual fibre, Tx 1310nm (FP) , Rx (PIN), max. mesafe 10km, güç  11dB, Gigabit Ethernet, LC konektör, 0°C to 70°C, DDM

• SFP13010GE20 SFP dual fibre, Tx 1310nm (FP) , Rx (PIN), max. mesafe 10km, güç  11dB, Gigabit Ethernet, LC konektör, -40°C to 85°C

• SFP13010GE2D SFP dual fibre, Tx 1310nm (FP) , Rx (PIN), max. mesafe 10km, güç  11dB, Gigabit Ethernet, LC konektör,, -40°C to 85°C, DDM

Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Skylane Optics - SFP Dual fibre 18/03/2019 12:23:45 398 117,78 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!