GİRİŞ YAP

MENÜ

0

SFP Singlemode 1000Base-LX Transceiver

Ürün Adı SFP Singlemode 1000Base-LX Transceiver
Ürün Kodu SFP13010GE0D
+ -
Adet

Tek modlu bir fiber çift üzerinden Gigabit Ethernet veri bağlantıları için SFP alıcı-verici modülü.

  • Singlemode
  • 1 GBE
  • 10 km
  • 1310 nm
  • 1000Base-LX
  • LC Konnektör
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Skylane Optics - SFP Dual fibre 18/03/2019 12:23:45 66 117,78 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!