GİRİŞ YAP

MENÜ

0

SFP+ | Singlemode 10GBase-ZR Transceiver

Ürün Adı SFP+ Singlemode 10GBase-ZR Transceiver
Ürün Kodu SPP15080100D

Skylane Optics,  SFP+ | Singlemode 10GBase-ZR Transceiver (alıcı-vericileri)  80 km'ye kadar uzun mesafeli iletim hatlarında kullanılan optik alıcı-verici modüllerdir. 10G Base-ZR SFP+ optik modülü, LC çift yönlü ara yüze sahiptir ve 1550 nm ışık dalga boyuna sahip tek modlu fiber (SMF) ara kablosu üzerinden çalışır.

LC / PC konektörlü SFP+ 10GBase-ZR çalışırken değiştirilebilir alıcı-verici modülü, veri ağı / optik ağ uygulamaları için kullanılabilir.

Skylane Optics SFP+’lar 10Gbps'ye kadar veri hızlarını destekler ve her marka ekipmanın SFP+ bağlantı noktasına uyumludur.

Uyumluluk :

Allied Telesis, Avaya – Nortel, Brocade, Ciena, Cisco, Cisco-ONS, D-Link, Dell, ECI, Enterasys, Ericsson, Ericsson Redback, Generic, Gigamon, HP – BladeSystem, HP - H3C, Huawei, Intel, Ixia _ Net Optics, Juniper, MRV, Mikrotik, Nokia – Alcatel, PacketLight, Pica8, RAD, ZTE, Zhone ve özel taleplere göre diğer markalar.

Fotech olarak: Skylane Optics marka QSFP, CSFP, SFP, XFP, SFP+, CFP4, CFP2, CFP, X2 ve XENPAK; satış, test, kodlama, özelleştirme ve satış sonrası teknik destek gibi benzersiz bir hizmet anlayışıyla eksiksiz transceiver (alıcı-verici) çözümleri sunarız.

Sertifikasyonlar:
Skylane Optics®, alıcı-vericilerin güvenli olmasını ve çevre üzerinde mümkün olan en küçük etkiye sahip olmasını sağlamak için doğrudan önde gelen sertifikasyon enstitüleriyle (BST, CE, IEC, IEEE, RoHS, TÜVRheinland, TÜV SÜD, REACH, Telcordia GR468) birlikte çalışmakta olup, modül testlerini Avrupa’nın tek optik test laboratuvarına sahip olma avantajı ile kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

  • SingleMode
  • 10GBase-ZR
  • 10GBE
  • 80 km
  • Dual
  • 1550 nm
  • LC Konektör
  • DDM ( Digital Diagnostic Monitoring fonksiyonu SFP , SFP+ , XFP gibi fiber optik modüllerin monitör edilmesini yani izlenmesini sağlar.)
  • TDM Teknolojisi
  • SFP+: Haberleşme ve veri iletişimi uygulamalarında kullanılan, kolay takılabilen transceiver modülüdür.
  • SFP +, CWDM veya DWDM teknolojisini birleştiren alıcı-verici modüller olup fiziksel fiber optik kablolara ihtiyaç duymadan ağınızın kapasitesini artırmanıza olanak tanır.
  • SFP+’ın çalışma şekli: router ya da switch gibi bir ağ cihazının ana kartı ile bir fiber optik ya da bakır kablo arasında ara yüz görevi yapmaktır.
  • SFP+ teknolojisi; SONET, Gigabit Ethernet, Fiber Kanal ve diğer iletişim standartlarını destekleyecek şekilde dizayn edilmiş olup, genel olarak 10 Gigabit’ e kadar veri bağlantılarını destekler.

Uygulama Alanları

  • 10x Gigabit Ethernet
  • SONET/SDH Ağlar (10G)
  • 9.83 Gbps CPRI
  • 2x/4x8x Fiber Kanal
  • Point-to-point ağlar
  • Metro Access Rings
  • Optical Transport Network standardı OTU2
  • Switches / bridges / routers / servers
  • LAN, SAN (yerel, depolama alan ağları)
  • Yüksek-hızlı bilgisayar ağları
  • Anahtarlama sistemleri
  • SPP15080100D SFP+ Dual Fiber, Tx 1550nm (EML), Rx (APD), max. mesafe 80km, güç 23dB, 10x Gigabit Ethernet, LC konektör, 0°C to 70°C, DDM
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut Görüntüle
Skylane Optics - SFP+ Dual Fibre 18/03/2019 12:23:00 373 117,02 KB Görüntüle

E-BÜLTEN

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberiniz olsun!